Een blessure opgelopen tijdens het sporten? Of vaak klachten aan de nek, schouders of rug? Neem dan contact met ons op! Fysio Moov heeft gespecialiseerde fysiotherapeuten en Manuele therapie in huis om jou de beste zorg te kunnen bieden en is gevestigd in de Piazza Sports. Bij ons kun je snel terecht – je kunt gemakkelijk je afspraak online boeken. 

Openingstijden

  • Maandag07:30-21:30
  • Dinsdag07:30-21:30
  • Woensdag07:30-21:30
  • Donderdag10:00-21:30
  • Vrijdag07:30-17:00
  • ZaterdagGesloten
  • ZondagGesloten
Zaterdag open bij spoedgevallen

Gratis Sportspreekuur

Daarnaast kun je binnenlopen bij het gratis inloopspreekuur op de praktijk bij Piazza Sports, Kruisboog 4 in Houten.

Maandag 19.00 – 20.00 Noud
Dinsdag 16.00 – 17.00 Noud
Donderdag 19.00 – 20.00 Bart
Vrijdag 16.00 – 17.00 Bart

Lees hier meer over het gratis sportspreekuur.

Fysiopraktijk Fysio Moov in Houten heeft samenwerkingen met o.a.:

Fysiotherapeuten op locatie

 

Bart Rouhof

Bart Rouhof

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut

BIG nummer: 19917046604 bart@fysiomoov.nl

Lees meer over Bart
Corine Bijsterbosch

Corine Bijsterbosch

Fysiotherapeut

BIG nummer: 59917639504 corine@fysiomoov.nl

Lees meer over Corine
Morris Pouli

Morris Pouli

Fysiotherapeut / Manueel Therapeut IO

BIG nummer: 59926849204 morris@fysiomoov.nl

Lees meer over Morris
Maaike Olivier

Maaike Olivier

Fysiotherapeut

BIG nummer: 69926540404 maaike@fysiomoov.nl

Lees meer over Maaike
Lorraine Voorn

Lorraine Voorn

Fysiotherapeut

BIG nummer: 09923375004 lorraine@fysiomoov.nl

Lees meer over Lorraine
Tim Antheunisse

Tim Antheunisse

Fysiotherapeut / Manueel Therapeut IO

BIG nummer: tim@fysiomoov.nl

Lees meer over Tim