Kruisboog 4, 3994 AE, Houten

Fysio Moov | Fysiotherapie praktijk Houten

Fysiotherapie- en manuele therapie in Houten: bij Fysio Moov in de Piazza Sports ben je aan het juiste adres!

Een blessure opgelopen tijdens het sporten? Of vaak klachten aan de nekschouders of rug? Neem dan contact met ons op! Fysio Moov heeft gespecialiseerde fysiotherapeuten en Manuele therapie in huis om jou de beste zorg te kunnen bieden en is gevestigd in de Piazza Sports. Bij ons kun je snel terecht – je kunt gemakkelijk je afspraak online boeken. 

Fysio Moov Houten
Fysiotherapie en Manueel Therapie in Houten
Kruisboog 4

3994 AE Houten

U vindt ons in het gebouw van Piazza Sports


Telefoonnummer
0612913257030 274 5115


E-mailadres
info@fysiomoov.nl

Openingstijden
Maandag07:30 - 21:30
Dinsdag07:30 - 21:30
Woensdag07:30 - 21:30
Donderdag08:00 - 21:30
Vrijdag07:30 - 17:00

Zaterdag open bij spoedgevallen

Samenwerkingen

Fysiopraktijk Fysio Moov in Houten heeft samenwerkingen met o.a.:

Meer over onze samenwerkingen

Gratis Sportspreekuur

Daarnaast kun je binnenlopen bij het gratis inloopspreekuur op de praktijk bij Piazza Sports, Kruisboog 4 in Houten.

  • Maandag 19.00 – 20.00
  • Dinsdag 16.00 – 17.00
  • Donderdag 19.00 – 20.00
  • Vrijdag 16.00 – 17.00

Lees hier meer over het gratis sportspreekuur.

De Praktijk

Fysiotherapie Houten Bart Rouhof

Bart Rouhof

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut

BIG nummer: 19917046604 bart@fysiomoov.nl

Corine Bijsterbosch

Fysiotherapeut

BIG nummer: 59917639504
corine@fysiomoov.nl

Tim Antheunisse

Fysiotherapeut,
Manueel Therapeut IO

BIG nummer: 
tim@fysiomoov.nl

Morris Pouli

Fysiotherapeut,
Manueel Therapeut IO

BIG nummer: 59926849204 
morris@fysiomoov.nl

Maaike Olivier

Fysiotherapeut

BIG nummer: 69926540404
maaike@fysiomoov.nl

Lorraine Voorn

Fysiotherapeut

BIG nummer: 09923375004 
lorraine@fysiomoov.nl

Rik van Rosmalen

Fysiotherapeut

BIG nummer: 
rik@fysiomoov.nl