tel: 030 274 5115

Ons team

Het team van Fysio Moov kan omschreven worden als jong, ambitieus en innovatief. We zijn hoogopgeleide specialisten die vol passie hun vakgebied volgen. Op de hoogte van de laatste informatie, trends en innovaties zorgen we er voor dat we iedere dag nog een stukje beter zijn. Daarnaast zijn we ook gewone mensen – we houden van een gezellig gesprek en bij ons geen klinisch gevoel.

Manueel Therapeut, Fysiotherapeut

BIG nummer: 19917046604
Locatie: Houten
bart@fysiomoov.nl

Meer over Bart

Manueel Therapeut, Fysiotherapeut

BIG nummer: 19919022104
Locatie: Den Bosch, Veghel, Uden
sjors@fysiomoov.nl

Lees meer over Sjors

Fysiotherapeut

BIG nummer: 79917022204
Locatie: Den Bosch, Veghel, Uden
noud@fysiomoov.nl

Lees meer

Fysiotherapeut

BIG nummer: 59917639504
Locatie: Houten
corine@fysiomoov.nl

Lees meer over Corine

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut

BIG nummer: 59926849204
Locatie: Houten
morris@fysiomoov.nl

Lees meer over Morris

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut 

BIG nummer: 09927615204
Locatie: Den Bosch
tim@fysiomoov.nl

Lees meer over Tim

Fysiotherapeut S.V. Houten

BIG nummer: 
Locatie: Houten
maxim@fysiomoov.nl

Lees meer over Maxim

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut,
Lid Schoudernetwerk Zuid-Oost Nederland

BIG nummer: 09926032904
Locatie: Den Bosch, Veghel manon@fysiomoov.nl

Lees meer over Manon

Fysiotherapeut

BIG nummer: 59931903404
Locatie: Houten
rik@fysiomoov.nl

Lees meer over Rik

Bianca de Laat Fysio Moov

Back-Office

Fysiotherapeut

BIG:  99933451104
Locatie: Uden, Veghel

zohra@fysiomoov.nl

Lees meer over Zohra

Fysiotherapeut

BIG: 19928178004
Locatie: Uden, Veghel

isa@fysiomoov.nl

Lees meer over Isa

Fysiotherapeut

BIG: 99933442304
Locatie: Veghel

luna@fysiomoov.nl

Lees meer over Luna

Fysiotherapeut

BIG:
Locatie: Uden, Veghel

kaj@fysiomoov.nl

Fysiotherapeut

BIG:
Locatie: Houten, Uden, Veghel

philip@fysiomoov.nl