Ons team

Het team van Fysio Moov kan omschreven worden als jong, ambitieus en innovatief. We zijn hoogopgeleide specialisten die vol passie hun vakgebied volgen. Op de hoogte van de laatste informatie, trends en innovaties zorgen we er voor dat we iedere dag nog een stukje beter zijn. Daarnaast zijn we ook gewone mensen – we houden van een gezellig gesprek en bij ons geen klinisch gevoel.

De manueel en fysiotherapeuten van Fysio Moov zijn specialisten op het gebied van bewegen. Wanneer jij last hebt van acute, langdurige of terugkerende lichamelijke klachten, biedt fysiotherapie of manuele therapie vaak uitkomst! Onze therapeuten vinden samen met jou altijd een passende behandeling. Alle therapeuten binnen Fysio Moov zijn hoogopgeleid en ieder heeft zijn of haar eigen specialisatie(s). Ook werken wij nauw samen met andere zorgverleners zodat we jou optimale zorg kunnen bieden.

Fysiotherapie Houten Bart Rouhof

Bart Rouhof

Manueel Therapeut, Fysiotherapeut

BIG nummer: 19917046604
Locatie: Houten
bart@fysiomoov.nl

Meer over Bart

Manueel Therapeut, Fysiotherapeut

BIG nummer: 19919022104
Locatie: Den Bosch, Veghel
sjors@fysiomoov.nl

Lees meer over Sjors

Fysiotherapeut

BIG nummer: 79917022204
Locatie: Den Bosch, Veghel
noud@fysiomoov.nl

Lees meer

Fysiotherapeut

BIG nummer: 59917639504
Locatie: Houten
corine@fysiomoov.nl

Lees meer over Corine

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut IO

BIG nummer: 59926849204
Locatie: Houten
morris@fysiomoov.nl

Lees meer over Morris

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut IO

BIG nummer:
Locatie: Den Bosch, Houten
tim@fysiomoov.nl

Lees meer over Tim

Fysiotherapeut S.V. Houten

BIG nummer: 
Locatie: Houten
maxim@fysiomoov.nl

Lees meer over Maxim

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut IO

BIG nummer: 09926032904
Locatie: Den Bosch, Veghel manon@fysiomoov.nl

Lees meer over Manon

Fysiotherapeut

BIG nummer: 
Locatie: Houten
rik@fysiomoov.nl

Lees meer over Rik

Bianca de Laat Fysio Moov

Back-Office